کار کی‌روش قانونی و مورد تایید ماست/ برای تیم ملی حاشیه نسازند


کفاشیان

رئیس فدراسیون فوتبال که در مراسم ترحیم مرحوم هادی نوروزی شرکت کرده بود، گفت: اعضای تیم ملی فوتبال به دنبال این هستند پیروزی برابر عمان را به نوروزی تقدیم کنند
به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان که صبح امروز در مراسم ترحیم مرحوم هادی نوروزی حضور یافته بود در جمع خبرنگاران گفت: یکی از بهترین بازیکنان ما در رده ملی و باشگاهی از دست رفت و همانطور که همه مردم یکدل و یکصدا گفتند او فرد خوبی بود خداوند هم رحمتش کند.

 

وی درباره اینکه هواداران پرسپولیس خواستار بازی با پیراهن مشکی تا پایان فصل شده‌اند، عنوان کرد: آنچه که با مقررات تطبیق کند ما مشکلی نداریم ولی آنچه مهم است از این پس دل‌های ما دیگر مشکی است و هر کاری که بخواهند بر اساس قانون انجام بدهند ما حرفی نداریم.

 

رئیس فدراسیون فوتبال درباره شرایط تیم ملی در آستانه دیدار برابر عمان گفت: شرایط تیم ملی خوب است و بازیکنان بعد از ظهر به عمان خواهند رفت. اعضای تیم ملی روحیه خوبی دارند و به دنبال برد برابر عمان هستند تا آن پیروزی را به هادی عزیز تقدیم کنند.

 

کفاشیان درباره مسایل حاشیه‌ای که کی‌روش در آستانه دیدار برابر عمان به آن پرداخته است، تصریح کرد: ما به ایشان توصیه کرده‌ایم که به این مسایل اصلا بها ندهند و قطعا این کار آقای کی‌روش قانونی بوده و از نظر ما مورد تایید است. ضمن اینکه این مسئله مربوط به دو سال قبل بوده و مطرح کردن آن در شرایط کنونی حاشیه‌سازی برای تیم ملی است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه