واکنش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به ارتباطش با برادر رئیس‌جمهور


واکنش مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس به ارتباطش با برادر رئیس‌جمهور

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه وزیر ورزش نظر خاصی درباره انتخابش به این سمت نداشته، به شائبه حضورش در باشگاه پرسپولیس و ارتباطش با برادر رئیس جمهور پاسخ داد.
حمیدرضا سیاسی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره انتخابش به عنوان مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و اینکه آیا انتخابش باید از سوی وزارت ورزش تائید شود یا خیر؟، ضمن بیان مطلب فوق گفت: وقتی یک نفر به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یا استقلال انتخاب می‌شود، باید نظر وزارت ورزش و جوانان، حراست وزارتخانه و نظر شخص وزیر روی مدیرعامل اعلام شود زیرا حساسیت در این مواقع بالاست.

 

وی در ادامه افزود: من نمی‌دانم که آیا چنین چیزی انجام شده و یا در حال انجام است ولی روز گذشته مازیار ناظمی، مدیر اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت ورزش گفت که وزیر در این مورد نظر خاصی ندارد.

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس  درباره کنار رفتن بهروز منتقمی از سرپرستی باشگاه، خاطرنشان کرد: بالطبع از منتقمی در راس مدیریت باشگاه استفاده خواهم کرد.

 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا منتقمی به خاطر عدم علاقه خودش، مدیرعامل این باشگاه نشد؟، یادآور شد: باشگاه دارای یکسری مشکلات عدیده و زیاد است و افرادی که عمق فاجعه را می‌دانند و توانایی دارند، حاضر نیستند جلو بیایند. من منتقمی را مدیر لایق و شایسته‌ای می‌دانم و بدون شک در کنار خودم خواهد بود. هر جا من باشم، منتقمی هم حضور دارد.

سیاسی درباره اینکه گفته می‌شود به خاطر ارتباطش با برادر رئیس‌جمهور، توانسته در باشگاه پرسپولیس به قدرت برسد، گفت: اصلا این طور نیست. آنچنان شناختی از برادر رئیس‌جمهور ندارم که بخواهد منجر به این مسائل شود.

 

وی با خودداری از صحبت درباره انتقادات امیر عابدینی و اینکه وی گفته بود، "سیاسی را با لابی مدیرعامل پرسپولیس کرده‌اند"، تصریح کرد: چه بگویم؟

 

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس درباره واگذاری این باشگاه و اینکه آیا پیشنهادی درباره نحوه واگذاری ارائه کرده است یا خیر؟، اظهار کرد: از طریق سازمان خصوصی‌سازی در حال پیگیری این موضوع هستیم تا مسائل را جمع و جور کنیم ولی نحوه واگذاری را هیات دولت و رئیس‌جمهور و همچنین معاونان وی تعیین می‌کنند و ما در این زمینه پیشنهادی نداشتیم.

 

سیاسی با تمجید از عملکرد حمید درخشان، سرمربی پرسپولیس، خاطر نشان کرد: درخشان از وقتی به پرسپولیس آمده، یک لحظه هم فرصت سر خاراندن هم نداشته است. او در این مدت با مشکلات دست و پنجه نرم کرده و موفقیت بزرگ وی برابر تیم بزرگ استقلال در دربی هم نمی‌تواند اتفاقی باشد. درخشان در این مدت شرایط خاصی را ایجاد کرده که منجر به موفقیت تیم شده است.

 

وی درباره مذاکره باشگاه پرسپولیس با ویلیام آتشکده و جذب این بازیکن دو رگه ایرانی، یادآور شد: در این خصوص درخشان باید نظر بدهد ولی من از سرمربی تیم چیزی در این باره نشنیده‌ام. شاید خودشان در شرف مذاکره هستند!

مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جریمه شدن و محرومیت بعضی از بازیکنان این تیم به خاطر اتفاقات دربی، گفت: تلاش می‌کنیم در صورتی که رایی در این باره اعلام شد، از تیم خود دفاع کنیم.

 

به گزارش خبرنگار مهر، طبق جلسه شب گذشته هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا سیاسی به عنوان مدیرعامل و طاهری هم به عنوان نایب رئیس باشگاه انتخاب شدند. همچنین مهدی خواجه‌وند، سخنگوی باشگاه پرسپولیس و جعفر کاشانی هم از این به بعد به عنوان رئیس هیات مدیره به کارش ادامه خواهد داد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه