قلعه‌نویی منتظر رای نهایی/ توپ و میدان در اختیار منتقدان!


قلعه‌نویی منتظر رای نهایی/ توپ و میدان در اختیار منتقدان!

همه آنهایی که منتظر بودند تا استقلال نتیجه نگیرد و به سرمربی این تیم حمله کنند حالا به خواسته‌شان رسیده‌اند.
به گزارش خبرنگار مهر، استقلال با وجود اینکه شروع خوبی در لیگ چهاردهم داشت و در هفت هفته ابتدایی با بردهای پی در پی اش همه را به وحشت انداخت بود، حالا به روزی افتاده است که دربی را به پرسپولیس ناآماده و ضعیف می بازد و در جام حذفی هم بازی 2 بر صفر برده را به ذوب آهن می بازد و از رسیدن به نیمه نهایی بازمی ماند.

 

امیر قلعه نویی که در سالهای اخیر یکه تاز عرصه مربیگری بوده و موفقیت های زیادی را با استقلال و سپاهان کسب کرده است، حالا به بن بست رسیده و همه آنهایی که در این سالها زخم زبان های او را تحمل کرده بودند فرصت را مناسب می بینند برای زدن او و حمله به تفکرات تاکتیکی اش که به زعم آنها به بن بست رسیده و استقلال باید با تفکرات جدید هدایت شود.

حالا امیر قلعه نویی گوشه رینگ افتاده و منتقدانش تا می توانند او را خواهند زد. شاید بخشی از این زدن ها به خاطر مسائل فنی و نتیجه نگرفتن استقلال باشد اما طبیعتا بخش عمده ای از این انتقادات مربوط به عقده هایی است که منتقدان از صحبت های سالهای اخیر قلعه نویی دارند. آنجا که او در نشست های خبری و مصاحبه هایش از هر فرصتی استفاده می کرد تا با زخم زبان هایش همه را از خود دور کند.

 

استقلال حالا روزهای بدی را تجربه می کند و بدتر از این تیم، امیر قلعه نویی است که روزهای سختی را پشت سرمی گذارد و خیلی ها منتظرند تا هیات مدیره در جلسه روز یکشنبه او را برکنار کنند و یک سرمربی جدید را برای آبی پوشان تهرانی انتخاب کنند.

 

حال سوال این است که آیا هیات مدیره استقلال با برکناری و یا ایجاد تغییر در کادر فنی این تیم موافقت خواهد کرد؟ آیا امیر قلعه نویی به نشست هیات مدیره خواهد رفت تا توضیحاتش را ارائه کند؟ آیا هیات مدیره گزینه بهتری از امیر قلعه نویی دارد که جانشین وی کند؟

امیر قلعه نویی حالا تنها مانده. میان همه منتقدانی که برای چنین روزی لحظه شماری می کردند. همه افتخاراتی که او برای استقلال کسب کرده زیر سایه ناکامی های لیگ چهاردهم و جام حذفی قرار گرفته است. باید دید این بار مسئولان باشگاه استقلال پشت قلعه نویی را خالی خواهند کرد یا همچنان وی را به عنوان سرمربی حفظ خواهند کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه