بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: وقتی خبر دستور رئیس جمهور برای حل مشکل تیم زنان و حضور در مسابقات گواتمالا را شنیده، فکر کردم شایعه است. فرشته کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دستور رئیس جمهور برای حل مشکل حضور بانوان ایران در مسابقات جام جهانی گواتمالا با بیان مطلب فوق اظهار کرد: واقعا از دستور رئیس جمهور و رسیدگی به این موضوع خوشحالم و آنرا مدیون حمایت رسانه‌ها، مردم، هنرمندان و ورزشکاران می‌دانم. به نظرم دستور رئیس جمهور با این اقدام خودشان «تو دهنی» به تمام کشورهایی بود که ...


فرشته کریمی,فرشته کریمی بازیکن فوتسال بانوان

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان ایران گفت: وقتی خبر دستور رئیس جمهور برای حل مشکل تیم زنان و حضور در مسابقات گواتمالا را شنیده، فکر کردم شایعه است.

فرشته کریمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره دستور رئیس جمهور برای حل مشکل حضور بانوان ایران در مسابقات جام جهانی گواتمالا با بیان مطلب فوق اظهار کرد: واقعا از دستور رئیس جمهور و رسیدگی به این موضوع خوشحالم و آنرا مدیون حمایت رسانه‌ها، مردم، هنرمندان و ورزشکاران می‌دانم. به نظرم دستور رئیس جمهور با این اقدام خودشان «تو دهنی» به تمام کشورهایی بود که می‌گفتند ورزش زنان در ایران محدودیت دارد و ورزش زنان دیده نمی‌شود، زده‌اند.
 

وی افزود: این کار رئیس جمهور راه روشنی دارد و امیدوارم تداوم داشته باشد. فدراسیون فوتبال تمام تلاشش را برای حضور ما در گواتمالا انجام داد ولی دست تنها بود. خیلی‌ها به فدراسیون انتقاد کردند که چرا ما به گواتمالا نمی‌رویم ولی فدراسیون تمام تلاشش را کرد و از نظر ما تقصیری متوجه فدراسیون نبود. شاید اگر فدراسیون از اول حمایت رئیس جمهور را داشت، کار را خیلی راحت‌تر پیش می‌برد.
 

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان ایران درباره اهمیت حضور ایران در مسابقات جام جهانی کوچک گواتمالا، خاطرنشان کرد: متاسفانه بعضی از مسئولان در این مدت مصاحبه کردند و گفتند که مسابقات گواتمالا دوستانه است و اهمیت ندارد. این درست است که مسابقات گواتمالا رسمی نیست و تا الان این مسابقات هر سال برگزار می‌شده، ولی قرار است از سال آینده رسمی شود و به این ترتیب هر ۴ سال یکبار برگزار خواهد شد.
 

وی صحبت‌هایش را اینگونه ادامه داد: برای همین اگر به گواتمالا نرویم، برای سال بعد به مشکل خواهیم خورد چون تجربه جهانی زیادی نداریم. به هر حال خوشحالیم که در صورت فراهم بودن شرایط به گواتمالا می‌رویم.  امیدوارم این نگاه به ورزش بانوان ادامه داشته باشد و بتوانیم دست پر از گواتمالا برگردیم تا قدرشناس زحمات همه باشیم.
 

کریمی درباره اینکه چه زمانی متوجه دستور رئیس جمهور برای حل این مشکل شد؟، تصریح کرد: شنبه شب بود که پیامک این خبر برایم آمد ولی ابتدا فکر کردم شایعه است! بعد متوجه شدم که دستور از سوی رئیس جمهور بوده و واقعا خوشحال شدم. این خوشحالی من نه تنها برای تیم ملی بلکه برای کل کشور است که نشان داده شد ورزش بانوان برای مسئولان مهم است.
 

وی درباره مصدومیتش و اینکه آیا در صورت حضور تیم ملی در گواتمالا، به این مسابقات می‌رسد یا نه، گفت: در مالزی و در مسابقات جام ملت‌های آسیا پنج روز پیاپی بازی کردیم و چون نیلوفر اردلان و چند بازیکن دیگر غایب بودند، اکثر شوت‌های تیم را من می‌زدم. همین باعث کشیدگی و التهاب پاهایم شده و در این مدت فیزیوتراپی کرده‌ام.

بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان ایران در پایان گفت: از آنجا که ابتدا اعلام شد تیم ملی به گواتمالا نمی‌رود، یک هفته از باشگاه دانشگاه آزاد مرخصی گرفتم تا استراحت کنم و بهبود یابم ولی حالا با دستور رئیس جمهور، فکر می‌کنم باید زودتر برگردم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه