زمانبندی دیدارهای مرحله نخست مقدماتی جام جهانی 2018 اعلام شد+زمان پخش بازیها


زمانبندی دیدارهای مرحله نخست مقدماتی جام جهانی 2018 اعلام شد+زمان پخش بازیها

زمانبندی دیدارهای مرحله نخست گروه‌های آسیا در دور دوم رقابتهای انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ و مقدماتی جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، زمانبندی دیدارهای مرحله اول گروه های آسیا در دور دوم رقابتهای مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات به وقت تهران به شرح زیر است:

 

گروه A: مالزی، فلسطین، عربستان، تیمور شرقی و امارات
گروه B: استرالیا، بنگلادش، اردن، قرقیزستان و تاجیکستان
گروه C: بوتان، چین، هنگ کنگ، مالدیو و قطر
گروه D: گوام، هند، ایران، عمان و ترکمنستان
گروه E: افغانستان، کامبوج، ژاپن، سنگاپور و سوریه
گروه F: چین تایپه، عراق، تایلند و ویتنام
گروه G: کره‌جنوبی، کویت، لائوس، لبنان و میانمار
گروه H: بحرین، کره‌شمالی، فیلیپین، ازبکستان و یمن

 

پنجشنبه - ۲۱ خردادماه:
گروه A:
* مالزی - تیمور شرقی، ساعت ۱۷:۱۵
* فلسطین - عربستان، ساعت ۱۹:۳۰
گروه B:
* بنگلادش - قرقیزستان، ساعت ۱۳:۳۰
* تاجیکستان - اردن، ساعت ۱۹:۳۰

گروه C:
* هنگ کنگ - بوتان، ساعت ۱۶:۳۰
*مالدیو - قطر، ساعت ۲۰:۳۰

گروه D:
* گوام - ترکمنستان، ساعت ۱۰:۴۵
* هند – عمان، ساعت ۱۸

گروه E:
* کامبوج - سنگاپور، ساعت ۱۶
* افغانستان - سوریه، ساعت ۲۰

گروه G:
* لائوس - میانمار، ساعت ۱۶:۳۰
* لبنان - کویت، ساعت ۱۸:۳۰

گروه H:
* فیلیپین - بحرین، ساعت ۱۶:۳۰
* یمن - کره‌شمالی،ساعت ۲۰:۳۰

 

سه‌شنبه - ۲۶ خردادماه:
گروه A:
* تیمور شرقی - امارات، ساعت ۱۲:۳۰
* مالزی - فلسطین، ساعت ۱۷:۱۵

گروه B:
* بنگلادش - تاجیکستان، ساعت ۱۳:۳۰
* قرقیزستان - استرالیا، ساعت ۱۸:۳۰

گروه C:
* بوتان - چین، ساعت ۱۶:۳۰
هنگ کنگ - مالدیو، ساعت ۱۶:۳۰

گروه D:
* گوام - هند، ساعت ۱۰:۴۵
* ترکمنستان - ایران، ساعت ۱۷:۳۰

گروه E:
* ژاپن - سنگاپور، ساعت ۱۵:۰۴
* کامبوج - افغانستان، ساعت ۱۶

گروه F:
* چین تایپه - تایلند، ساعت ۱۶

گروه G:
* میانمار - کره‌جنوبی، ساعت ۱۶:۳۰
* لائوس - لبنان، ساعت ۱۶:۳۰

گروه H:
* کره‌شمالی - ازبکستان، ساعت ۱۲:۳۰
* یمن - فیلیپین، ساعت ۲۰:۳۰

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه