داریوش ارجمند مشاور فرهنگی باشگاه استقلال شد


داریوش ارجمند مشاور فرهنگی باشگاه استقلال شد

در جلسه‌ی صبح امروز باشگاه استقلال که با حضور بهرام افشارزاده، داریوش ارجمند، محسن خدایی و امیر عرب برگزار شد، داریوش ارجمند به عنوان مشاور فرهنگی باشگاه استقلال انتخاب شد.

در این جلسه داریوش ارجمند سخنان خود را خطاب به افشارزاده این گونه آغاز کرد: بسیار خوشحال هستم که در اینجا حضور دارم. شما رستم ورزش ایران هستید و همیشه در تمامی سمت‌هایی که حضور داشتید عملکرد بی نظیری داشتید. حضور شما برای باشگاه استقلال یک افتخار است و تمامی کسانی که اخبار استقلال را پیگیری می‌کنند عملکرد عالی شما را می‌بینند. شما فردی خالص هستید و می‌دانم که با خودتان برای انجام امور عهد بسته‌اید و هیچ چشم داشتی ندارید.

 

افشارزاده نیز با ابراز خوشنودی از حضور داریوش ارجمند در کنار مجموعه استقلال گفت: داریوش ارجمند مردی با چهره‌ی زیبای ظاهری و درونی، بزرگمردی پاک و هنرمندی توانا، خالق فیلمهای قرآنی و خلق و خوی انسانی است. من همیشه سعی می‌کنم با احساس کار کنم. از سال‌های پیش ورزشی بودم و با ورزشکاران دوست هستم. برای آمدن به استقلال هم زمانی که به من تکلیف شد قبول کردم و برای همین با تمام وجود کارهایم را انجام می دهم. شکر خدا هیات مدیره‌ی خوبی داریم که همیشه همراه ما هستند و عملکردشان همیشه مفید و مثبت بوده است. البته در این مدت ناملایماتی دیده‌ایم مانند زمانی که از امیر قلعه‌نویی تقدیر کردیم اما بعضی‌ها به شکلی بدی آن را بازتاب دادند.

 

ارجمند در پاسخ به این صحبت‌های افشارزاده گفت: در این راه مسائل آزاردهنده زیاد است اما می‌دانم که شما مدیری با دل بزرگ هستید. همینطور امیر قلعه‌نویی که مرد یگانه‌ی فوتبال ایران است و کارنامه‌ی قابل دفاعی دارد و می‌دانم او هم بی چشم داشت و فقط برای استقلال تلاش می‌کند. من شما را مدیری می‌شناسم که کار خود را بلد است و از مهره‌های خود مانند یک شطرنج باز به خوبی استفاده می‌کند. شما با انتخاب قلعه‌نویی در استقلال همدلی ایجاد کردید و این موضوعی است که هواداران آن را می‌بینند. امیر قلعه نویی فردی است که مورد عنایت خداوند است و مطمئنا هیچ کس نمی‌تواند اندازه‌ی زحمت‌های او از وی تقدیر کند.

 

افشارزاده در بخش پایانی صبحت‌های خود گفت: ما روزنامه‌نگاران و منتقدان را وجدان بیدار جامعه می‌دانیم. در 50 سالی که در ورزش هستم به آنها احترام گذاشته‌ام و همواره به نقدهای آنها گوش می‌کنیم. در ورزش کشور باید به مسائل برون مرزی توجه کنیم و نباید فقط نگاه داخلی داشته باشیم. در کشورهای دنیا برای ورزش خرج می‌کنند و هیچ کس هم اعتراضی نمی‌کند اما در کشورمان این موضوع همیشه بزرگنمایی می‌شود. همچنین اخلاق از موضوعاتی است که باید به آن توجه کرد و البته باید بدانیم که این موضوع کاری کوتاه مدت نیست و باید در بلند مدت به آن رسیدگی کرد. ما باید مشکلات را شناسایی کنیم و با مطالعه بر روی علت‌ها و معلول‌ها و دسته بندی آنها بتوانیم این معضل را حل کنیم.

 

داریوش ارجمند در پایان و با تشکر از میزبانی افشارزاده و اقدامات او و با تبریک موفقیت‌های تیم والیبال گفت: ورزش کشورمان حرفه‌ای شده است و در ورزش حرفه‌ای پول حرف اول را می‌زند. امیدوارم این جو که علیه فوتبالیست‌ها به وجود آمده تمام شود زیرا با تلاشی که آنها می‌کنند و مبالغی که می‌گیرند زحماتشان جبران نمی‌شود.

 

در پایان افشارزاده با اعطای نشان یادبود و حکمی از زحمات داریوش ارجمند قدردانی و او را به سمت مشاور فرهنگی خود منصوب کرد. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه