خبر پیوستن کی‌روش به لیدزیونایتد بازارگرمی است!


خبر پیوستن کی‌روش به لیدزیونایتد بازارگرمی است!

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مشکل ملی‌پوشان اعزامی به بازی‌های آسیایی تا فردا حل می‌شود و آن‌ها به چین می‌روند.

به گزارش ایسنا، علی کفاشیان پس از مراسم تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مراسم خوبی برگزار شد اما فکر می‌کنم جا با میزان افرادی که در سالن بودند هماهنگی نداشتند، البته فکر کنم به این دلیل که خیلی دیر زمان این برگزاری اعلام شده بود وزارت ورزش نمی‌توانست خیلی سریع هماهنگی‌های لازم را انجام دهد. به هر حال کار خیلی خوبی بود اما ورزشکارانی که پشت در ماندند گله داشتند که چرا نتوانستند در سالن حاضر شوند.

 

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: ورزشکاران دوست دارند با رئیس‌جمهور خود عکس یادگاری بگیرند. به هر حال پاداش‌ها و تجلیل ‌ها به پایان می‌رسد اما همان عکس‌ها باقی می‌ماند. انشاء‌الله سال‌های بعد ورزشکاران با رئیس‌جمهور عکس خواهند گرفت.

او در پاسخ به این سؤال که آیا تجلیل ‌شدن از قهرمانان به نرخ سال‌های گذشته پاداش‌ها را کاهش نداده است گفت: در ورزش تورم نداشته‌ایم و همه چیز همان‌طور که بوده، مانده است.

 

او درباره برخی از ملی‌پوشان امید که به دلیل مشکل خروج از کشور نتوانستند راهی چین شوند گفت: ما هم دیشب متوجه شدیم. به هر حال برنامه‌ریزی با کمیته ملی المپیک بوده و تلاش می‌کنیم تا با حل کردن مشکل فردا ورزشکاران را به چین اعزام کنیم. در هر صورت ما 8 روز اردو در چین داریم و ملی‌پوشان در آنجا به جمع دیگر بازیکنان اضافه می‌شوند.

 

کفاشیان در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه گفته شده کی‌روش با لیدزیونایتد تمام کرده بیان کرد: بازار گرمی است. کی‌روش به ارتباطی که با ما دارد متعهد است و به جایی نمی‌رود. انشا‌ء‌الله قرارداد کی‌روش با ایران نیز این هفته به پایان می‌رسد و او در جام ملت‌ها تیم را هدایت می‌کند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان در پاسخ به این سؤال که چند درصد قرارداد کی‌روش امضا می‌شود با خنده گفت: 98 درصد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه