تیم ملی ایران برای دومین روز متوالی تمریناتش را پشت درهای بسته انجام خواهد داد. شاگردان کی روش که برای دوبازی مهم در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 در مقابل ترکمنستان و گوام آماده می شوند تمرین فردا صبح خود را پشت ساعت 11 صبح و پشت درهای بسته انجام خواهند داد. این درحالی است که پنج شنبه و با شروع تمرینات تیم ملی قرار به حضور نمایندگان رسانه ها در تمرینات تیم ملی بود اما تصمیم سرمربی تیم ملی صبح روز پنج شنبه تغییر کرد. هرچند فدراسیون فوتبال در سایت اطلاع رسانی اش کمبود فضا را دلیل اصلی بسته ...


فوتبال و حاشیه های ورزشی

 تیم ملی ایران برای دومین روز متوالی تمریناتش را پشت درهای بسته انجام خواهد داد. شاگردان کی روش که برای دوبازی مهم در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2018 در مقابل ترکمنستان و گوام آماده می شوند تمرین فردا صبح خود را پشت ساعت 11 صبح و پشت درهای بسته انجام خواهند داد. این درحالی است که پنج شنبه و با شروع تمرینات تیم ملی قرار به حضور نمایندگان رسانه ها در تمرینات تیم ملی بود اما تصمیم سرمربی تیم ملی صبح روز پنج شنبه تغییر کرد.
 

هرچند فدراسیون فوتبال در سایت اطلاع رسانی اش کمبود فضا را دلیل اصلی بسته بودن تمرینات اعلام کرده اما به نظر می رسد که مسائل دیگری در این تصمیم دخیل باشد. در خبر سایت فدراسیون فوتبال آمده است که به دلیل آلودگی هوای تهران تمرینات تیم ملی در سالن برگزار می شود و به دلیل محدودیت فضا در سالن تمرینات بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد. اما پیش ازاین هم اتفاق افتاده که تمرینات تیم ملی در سالن باحضور خبرنگاران برگزار شده باشد.

 

این تصمیم در شرایطی گرفته شده که محمد مایلی کهن در برنامه تیتر امشب پنج شنبه  شبکه خبر مقابل علی کفاشیان قرار گرفت و انتقادهای تندی را علیه سرمربی تیم ملی مطرح کرد. انتقادهای تند مایلی کهن علیه سرمربی تیم ملی سبب شد که کی روش از طریق مترجم اش با برنامه تماس بگیرد و بگوید علاقه به حضور تلفنی در برنامه دارد اما از طرف کفاشیان ممنوع المصاحبه شده است. این البته دومین بار بود که کی روش به عوامل برنامه اعلام کرده بود حاضر است در مناظره ای رو در رو شرکت کند. داوود عابدی در جریان برنامه اعلام کرد که قرار به حضور کارلوس کی روش در برنامه تیتر امشب بوده که مخالفت کفاشیان برای صحبت کردن کی روش مانع از حضور سرمربی تیم ملی در این برنامه شده است.
 

 


با این همه و ساعتی پس از پایان برنامه،جایی کفاشیان دوبار به کی روش اجازه حضور و مصاحبه نداد،به نظر می رسد سرمربی تیم ملی تصمیم گرفته است که با رسانه ها رو در رو نشود. تمرینات تیم ملی که پیش از این قرار بود با حضور رسانه ها برگزار شود روز جمعه برنامه ای جدید مقابل خود دید و آن بسته شدن تمرین برای خبرنگاران بود. روندی که با اعلام مدیررسانه ای تیم ملی در روز شنبه هم ادامه پیدا خواهد کرد و اصلا بعید نیست که کی روش تیم ملی را فعلا با رسانه ها رو در رو نکند که خودش هم مقابل خبرنگاران قرار نگیرد.


این اتفاق در شرایطی رخ می دهد که در فاصله چند روز مانده به بازی های مهم تیم ملی ایران در جریان مسابقات مقدماتی جام جهانی، اعضای مستعفی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال که به نظر می رسد رابطه خوبی با دبیرکل داشتند با جوسازی علیه سرمربی تیم ملی شرایط بدی را برای تیم ملی فراهم کردند. پس از مصاحبه اعضای مستعفی بود که پای دبیرکل هم به ماجرا باز شد و درگیری لفظی سرمربی تیم ملی و دبیرکل فدراسیون فوتبال به نظر می رسد که رسانه ها را از تیم ملی دور کرده است. رسانه هایی که برای پوشش اخبارتیم ملی و تشویق به حمایت مردم از این تیم نقش عمده ای دارند. 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه