آموزش آرایش شب

آموزش آرایش شب

ما در این مطلب تلاش کرده ایم تا جایی که ممکن است طرز صحیح آرایش کردن را برای شما شرح دهیم.حتما در ابتدای کار از نرم کننده استفاده کنید چرا که قبل از کرم سفید کننده پوست را آماده میکند.

بعد از نرم کننده کرم به راحتی به روی پوست مینشیند،از کرم های رنگ روشن هم میتوانید استفاده کنید حتی اگر خود شما رنگ روشنی نداشته باشید تنها به این شرط که از پنکک رنگ مناسب استفاده کنید که به رنگ پوست شما بیاید.کرم را به وسیله ابر یا با کمک گرفتن از نوک انگشتانتان به آرامی به روی پوست بزنید.

و حالا نوبت پنکک است پنکک از جمله لوازم آرایشی محسوب میشود که هر زمان به آن احتیاج پیدا میکنید و بهتر است همیشه همراهتان باشد.بعد از پنکک از رژ گونه استفاده کنید سعی کنید در آرایش شب از رژ گونه های اکلیل دار استفاده کنید طرز صحیح رژ گونه زدن بدین شرح است که شما باید رژ گونه را بر روی استخوان گونه تان بزنید،برای پیدا کردن استخوان گونه کمی لبخند بزنید در این صورت استخوان بیرون خواهد زد و شما میتوانید رژ گونه تان را بزنید که این طرز رژ گونه صورتتان را ظریفتر نشان خواهد داد.

 

در مورد ابروها،اگر قسمت هایی از ابرو هایتان کم پشت است بهتر است به جاهای کم پشت کمی مداد ابرو بکشید اما طوری نباشد که رد مداد دیده شود خیلی آرام مداد را بر روی موهای ابرو بکشید و با انگشتتان آن را پخش کنید در مورد رنگ مداد نیز بستگی به رنگ ابرو هایتان دارد.

سایه چشم در آرایش شب باید از نوع روغنی براق باشد.شما در ابتدا باید از رنگ آستر که معمولا رنگ صورتی کم رنگ و یا رنگ زرد آلو است استفاده کنید و بعد از آن میتوانید رنگ نقره ای را ترجیح دهید سپس به روی گوشه های چشمتان کمی رنگ آستر بزنید.

خط چشم و ریمل:خط چشم در واقع آرایش چشم را کامل میکند اما در کشیدن خط چشم باید دقت کرد تا منظم کشیده شده و جوهرش پخش نشود پس تا زمانی که جوهر خط چشم خشک نشده چشمانتان را تکان ندهید.نحوه کشیدن خط چشم بستگی به فرم چشم ها دارد اگر کمی افتادگی دارید در این صورت بهتر است در انتها خط چشم را از چشمانتان فاصله دهید و آنرا به طرف بالا بکشید و اگر چشمانتان کوچک است دنباله خط را کشیده کنید.

و اما در مورد ریمل،برای بلندتر دیده شدن پلکهایتان از ریمل سیاه استفاده کنید در آرایش شب بعد از ریمل زدن و قبل از خشک شدن جوهر آن از اکلیل استفاده کنید که میتوانید از مغازه های لوازم آرایشی تهیه فرمایید.

در مورد رژ لب از رژ لبی استفاده کنید که ماندگاری بیشتری داشته باشد رژتان را به کمک قلم مو بکشید که برای آرایش شب اصولا رنگهای صورتی پررنگ و رنگ شفتالو میتواند انتخاب خوبی باشد و در ضمن از روی رژ لب از برق لب نیز استفاده کنید.

 

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه