آب‌های بسته‌بندی کشور دیگر مشکلی ندارند

کد خبر :  2092359840319655206 تاریخ :  یکشنبه 22 شهریور 1394 11:54
معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو: آب‌های بسته‌بندی کشور دیگر مشکلی ندارند رئیس سازمان غذا و دارو آب‌های بسته بندی مشکوک از سطح عرضه جمع آوری شدند، گفت: آب‌های بسته بندی کشور دیگر مشکلی ندارند.

رسول دیناروند معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو با تاکید مجدد بر اینکه آب‌های بسته بندی مشکوک از سطح عرضه جمع آوری شدند در خصوص عدد 300 آزمایشی که در خبرها به اشتباه تحت عنوان تعداد برندها مطرح شده بود، اظهار کرد: عدد نامبرده شده صرفاً تعد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیش از 300 آزمایشات شیمیایی و میکروبی است که بر روی آب‌های معدنی آنهم در یک‌ماه اخیر انجام شده است نه تعداد برندها.

به گزارش تسنیم، معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و دارو در توضیح بیشتر افزود: در برخی موارد حتی ممکن است از بین برندهای موجود، برندی مشخص 3 بار مورد آزمون و بررسی واقع شده باشد.

دیناروند خاطر نشان کرد: موارد مشکوک که اندکی بیشتر از 10 درصد آنها دارای آلاینده‌های شیمیایی، میکروبی، فلزات سنگین، نیترات و نیتریت بودند از بازار جمع آوری شده است و مردم می‌توانند با اطمینان از آب‌های بسته بندی شده موجود در بازار استفاده کنند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه